Makinat në Vlorë

2007' BMW 530

€4,500

2007' BMW 530

21 Mars 2023, Vlorë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Automatike  Gri 

Shitet BMW seria 5 Makina esht full ne versionin e saj : 1-Kambio Automatike SPORT (E ka opsion ekstra,ka te njejten kambio si M6) 2-Marsha … 

Shto te të preferuarat
2009' Mercedes-Benz 220

€8,500

2009' Mercedes-Benz 220

21 Mars 2023, Vlorë

Naftë 25000 km  Mekanike  Gri 

SHITET VITO W639 MODEL 111 CDI 2.2 PRODHIMI 2009 KILOMETRA 268597 KAMJO MANUAL 6+1 VENDET 4+1 PASQYRA ELEKTRIKE XHAMAT ELEKTRIK LIMITATOR SHPEJTESIE 2 SRS-ASR-AC GOMAT … 

Shto te të preferuarat
2011' Ford Kuga

€8,999

2011' Ford Kuga

21 Mars 2023, Vlorë

Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

Ford Kuga motorr 2.0 Nafte Modeli Titanium Kambio automat 4×4 Navit te Madhe me Tache me kamer mbrapa sensore parkim ndezje me buton starti sallon … 

Shto te të preferuarat
2008' Mercedes-Benz C 200

€6,800

2008' Mercedes-Benz C 200

20 Mars 2023, Vlorë

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet ne gjendje super vaj filtra te nderuara gomat e para te reja klima abs sensor parkimi i ardhur nga belgjika e gatshme per cdo … 

Shto te të preferuarat
2005' Mercedes-Benz C 220

€5,000

2005' Mercedes-Benz C 220

19 Mars 2023, Vlorë

Naftë 250000 km  Automatike  Gri 

Shitet Benz C 220 CDI viti 2001 me look 2005 nafte me kambio automatike super super ekonomike. Taksa siguracion te paguara ne janar. Asnje lloj … 

Shto te të preferuarat
2012' Ford Fiesta

€5,100

2012' Ford Fiesta

18 Mars 2023, Vlorë

Naftë 150000 km  Mekanike  E zezë 

Shitet Cmimi : 5.100€ Ford Fiesta Viti 2012 Euro 5 Kambio : Manuale Motorr 1.4 Nafte 156.000 klm E sapotarguar.Dokumenta te paguara deri ne dhjetor … 

Shto te të preferuarat
2009' BMW 528

€8,800

2009' BMW 528

17 Mars 2023, Vlorë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  Blu 

Shitet Bmw 2009 Benzine/Gas(ne leje),Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike.Nuk ka nevoj per asgje.Impjanti i gazit LOVATO me vlere 1200 … 

Shto te të preferuarat
2006' Audi A6

€5,800

2006' Audi A6

16 Mars 2023, Vlorë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Automatike  Gri 

AUDI A6 Viti : 2006 Karburanti : Gas/Benzine Kambio : Automat/Tronic/F1 255.000 klm Letrat te paguara deri ne tetor 2023 Ardhur nga zvizra dhe shume … 

Shto te të preferuarat
2002' Mitsubishi Pajero

€6,000

2002' Mitsubishi Pajero

12 Mars 2023, Vlorë

Naftë 250000 km  Mekanike  E gjelbër 

Shitet mitsubishi ne super gjendje , te gjitha sherbimet e bera , goma te reja 

Shto te të preferuarat
2009' BMW 528

€8,800

2009' BMW 528

9 Mars 2023, Vlorë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  Blu 

Shitet Bmw 2009 Benzine/Gas(ne leje),Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike.Nuk ka nevoj per asgje.Impjanti i gazit LOVATO me vlere 1200 … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine