Aksident në Tiranë, një i vdekur dhe dy të plagosur

8 muaj, 2 javë më parë - 17 Qershor 2023, abcnews
Aksident në Tiranë, një i vdekur dhe dy të plagosur
TIRANË- Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Policia thotë se një automjet duke lëvizur në rrugën dytësore Tiranë-Durrës ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pjesën anësore.

Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital dhe po mbahen nën mbikëqyrjen e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave

Bulqizë/ Mjeti përplaset me dy makina të tjera, dy të plagosur

Një aksident rrugor është shënuar ditën e sotme në Bulqizë. Një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me dy mjete të tjera. Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Policia njofton se dy të plagosurit po marrin ndihmë mjekësore në spital. Sakaq, drejtuesja e automjetit që shkaktoi aksidentin është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Support Ukraine