Aksident në Tiranë, automjeti përplaset me motorin e Policisë, përfundojnë në spital dy efektivët

10 muaj, 4 javë më parë - 27 Qershor 2023, Gazeta Shqiptare
Aksident në Tiranë, automjeti përplaset me motorin e Policisë, përfundojnë në spital dy efektivët
Një aksident ka ndodhur sot në Tiranë ku një automjet është përplasur me motorin e policisë.

Si pasojë e përplasjes kanë përfunduar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dy punonjësit e policisë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2023, në kryqëzimin e rrugës “Medar Shtylla” dhe “Prokop Mima”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin P. U., me motomjetin e Policisë me drejtues shtetasin A. Ll.

Nga përplasja janë dëmtuar dy punonjësit e Policisë, drejtuesi i motomjetit inspektor A. Ll., dhe pasagjeri që ndodhej me të, inspektor E. P., të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine