Aksident në Elbasan, plagosen disa persona

2 vjet, 9 muaj më parë - 3 Korrik 2021, opinion
Aksident në Elbasan, plagosen disa persona
Pesë persona kanë mbetur të plagosur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Gjinar

Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në oborrin e një banesë në fshatin Shelcan. Deri tani ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore e të plagosurve.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca, ndërsa janë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve.

Support Ukraine