Bilanc i rëndë i aksidentit në Elbasan: 4 të vdekur dhe 3 të plagosur

2 vjet, 10 muaj më parë - 24 Shtator 2019, Gazeta Shqiptare
Bilanc i rëndë i aksidentit në Elbasan: 4 të vdekur dhe 3 të plagosur
Shkon në katër numri i të vdekurve në aksidentin në aksin Elbasan-Papër. Tre persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar edhe pamjet e vendit të ngjarjes. Dyshohet se viktimat janë nga një familje.

Më datë 23.09.2019, në aksin rrugor Elbasan- Paperr, ka ndodhur nje aksident rrugor ku janë përplasur tre automjete, mjeti me drejtues shtetasin G.K, mjeti me drejtues shtetasin O.Sh dhe mjeti me drejtues shtetasin E.R.Për pasojë katër shtetas kanë humbur jetën të cilët ishin pasagjerë në mjetin që drejtohej nga shtetasi G.K. Ndërsa dy të tjerë janë jashtë rrezikut për jetën të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Support Ukraine