Gjeni Makinat 

Makinat në Elbasan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Audi A3

  €5,990

  2007' Audi A3

  13 Janar 2020, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Audi A4

  €4,300

  2005' Audi A4

  5 Janar 2020, Elbasan

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Shitet per arsyje emigrimi sherbimet te gjitha vaj filtra te nderruar goma te reja 2019 nji muaj kam qe i kam nderruar disko fren ferrota ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz S-Class

  €13,000

  2007' Mercedes-Benz S-Class

  30 Dhjetor 2019, Elbasan

  5000 cc, Benzinë 230000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes Benz S500 Benzin 4Matic , Viti i Prodhimit fundi 2007 , dal ne qarkullim ne 2008 , letra te paguara , Baxho Xhami , ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,200

  2009' Volkswagen Golf

  3 Dhjetor 2019, Elbasan

  1600 cc, Benzinë 172376 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet golf 6 i 2009 benzine/gaz , me impjant nga fabrika. 

  Shto te të preferuarat

 • €4,200

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  26 Nëntor 2019, Elbasan

  2000 cc, Benzinë 260000 km  Automatike  Gri 

  Benz C-200Copmresor (kapak te kuq) Benzine+Gaz impiant LANDI RENZO,tapiceri lekure ngjyre gri.super e paster.kambio Automatike,navigation,bagazhier me 6CD,clima,4Goma 90%,disqe alumini.makines i jan ber te gjitha sherbimet,impianti ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz ML 320

  €8,500

  2006' Mercedes-Benz ML 320

  25 Nëntor 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte. Kilomotra te certifikuara 255000 me liber servisi,qe mund ta kontrolloni dhe verifikoni ne servisin tuaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 200

  €4,700

  2006' Mercedes-Benz A 200

  24 Nëntor 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  

  A CLAS 2000 BENZINE GAS AUTOMAT 175000KM GOMA HANKOK TE REJA AMORTIZATORE SUPORTE FRENA VAJ FILTRA LETRA PER 1 VIT IMPIANT LOVATO KONSUM MINIMAL 4700 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz E 280

  €6,800

  2006' Mercedes-Benz E 280

  24 Nëntor 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  

  EVO 2006 AUTOMAT 194000KM VAJ FILTRA MOTORR KAMJE TE NDERRUARA LETRA 10 MUAJ 6800 EURO ME GARANCI NJE VIT! 0699422464 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 200

  €4,680

  2005' Mercedes-Benz C 200

  24 Nëntor 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje shum te mire. Km orgjinale me 256000 liber servisi,asnje defekt. Me dogan te paguar gati per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz GLK 280

  €12,500

  2009' Mercedes-Benz GLK 280

  24 Nëntor 2019, Elbasan

  Benzinë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina sa po ka ardhur nga Zvicra,eshte ne gjendje perfekte.215000 km te certifikuara ne filjalin Mercedes te gjitha me fatura,te verifikueshme lehtesisht.Full opsion:Xhama te zi ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj