Gjeni Makinat 

Makinat në Elbasan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mercedes-Benz E 270

  €4,500

  2003' Mercedes-Benz E 270

  10 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes E270 Automatike 2003 Cmimi:4500 Euro I Diskutueshem Nr cel:+355693057086 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure ->Navi Te Madh Me DVD ->Klima Dixhitale ->Sistem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Fusion

  €3,500

  2008' Ford Fusion

  10 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008 Cmimi:3500 Euro Pak I Diskutueshem Nr cel&Whatsap:+355693920073 Makina Posedon Keto Opsione: ->Xhama Elektrike ->Kondicioner Ngrohje-Ftohje ->Hapje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,500

  2009' BMW 228

  10 Shtator 2019, Elbasan

  Benzinë 5000 km  Automatike  

  Hasanaj 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Land Rover Discovery

  €11,000

  2005' Land Rover Discovery

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 250000 km  Automatike  E gjelbër 

  Shitet Land Rover Discovery 3 E Vitit 2005 Kamio Automatike 2.7 Nafte Nr Cel:+355692024646 Makina Posedon: ->Disqe Alumini ->Mbrojtese Feneresh ->Pasqyra Antiverbuese ->Sistem Audio ->Disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW X5

  €4,500

  2001' BMW X5

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  Kafe 

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Posedon Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa ->Sistem Audio I Amplifikuar ->Hapje Mbyllje Qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A4

  €9,300

  2009' Audi A4

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 180000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Audi A4 Automatike 2009 2.0 Nafte Makina Posedon: ->Fenera Inteligjente Me Lupa Qe Kthehen Sipas Timonit+Me Pika Led ->Disqe Alumini ->Ndezje Start And Stop ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' BMW 320

  €3,400

  2000' BMW 320

  9 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355698103950 Cmimi:3400 Euro I Diskutueshem Makina Posedon Keto Opsione: ->Drita Xenon ->Sensor Parkimi Te Pasme ->Sendiljet E ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2008' Audi A5

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 15000 km  Automatike  

  ⚜️Okazionnn⚜️AUDI A5 Targa AA 2.7 TDI COPE VP 2008 Dispono Liber Sherbimesh Krom Line Fener Bi Xenon dhe Led Drita Mjergulle Sinjale te Pasqyrat Disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz A 200

  €3,900

  2006' Mercedes-Benz A 200

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet Mercedes A200 Automatike Nafte 2006 Nr Cel&Whatsapp:+355692694926 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sensor Parkimi Para Mbrapa ->Komanda Ne Timon ->Kompjuter Bordi ->Goma Ne Gjendje Shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Porsche Cayenne

  €9,999

  2005' Porsche Cayenne

  9 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Ose Nderrohet Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005 Nr Cel:‭+355697424037‬ Cmimi:9999 Euro I Diskutueshem Makina Posedon: ->Sallon Lekure Ngjyre Gri ->Navi Te Madh ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj