Përplasen dy makina në Elbasan, ka të plagosur

3 vjet, 9 muaj më parë - 10 Dhjetor 2018, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Dy kanë mbetur të plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik.

Mjeti tip "Benz", me drejtues shtetasin H.F., 24 vjeç, është përplasur me mjetin tip "Ford" me drejtues shtetasin A.K., rreth 40 vjeç, banues në Elbasan.

Si pasojë, janë aksidentuar të dy drejtuesit e mjeteve, të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjare dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Support Ukraine