Aksident në Elbasan, dy persona të plagosur

4 vjet, 5 muaj më parë - 28 Tetor 2019, opinion
Aksident në Elbasan, dy persona të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë i një aksidenti të ndodhur ditën e stome në Elbasan.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën rurale Elbasan-Shushicë, në fshatin Byshek, ku një 21- vjeçar drejtuar motoçikletën është përplasur me mjetin tip "Benz".

Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar 21-vjeçari banues në fshatin Shushicë, si dhe drejtuesi i mjetit, Xh. C. 53-vjeç. Ata janë transportuar për në spital dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanavetë ngjarjes.

Support Ukraine