Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç, trajleri përplas motoçikletën! Plagoset shoferi

2 muaj, 1 javë më parë - 29 Shtator 2023, shqiptarja
Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç, trajleri përplas motoçikletën! Plagoset shoferi
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Laç, ku një mjet i tonazhit të rëndë trajler, ka përplasur një motoçikletë,

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Laç, ku një mjet i tonazhit të rëndë trajler, ka përplasur një motoçikletë,

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Fushë-Milotit dhe nga aksidenti ka mbetur i plagosur rendë drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Gjithashtu nga aksidenti është bllokuat njëri krah i superstradës në drejtim të Laçit, ndërsa policia mdodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Lajmi në përditësim...

Tiranë, arrestohet 30-vjeçari, përplasi për vdekje me makinë te Rruga e Dibrës 74-vjeçarin

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e së mërkurës në Tiranë, ku ka vdekur këmbësori 74-vjeçar.

Aksidenti ndodhi dje në të gdhirë në mëngjes (e mërkurë). I moshuari ishte këmbësor duke kaluar rrugën dhe e ka përplasur makina. Viktima nuk ka qenë në vija të bardha dhe ndërroi jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur detaje të reja rreth aksidentit.

Support Ukraine