Makinat në Mat

 • 2004' Mercedes-Benz E 220

  €5,500

  2004' Mercedes-Benz E 220

  I skaduar24 Qershor 2021, Mat

  Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

  Makina esht ne gjendje shum te mire.Avangard 220cdi,kambjo automat.sensor parkimi para-mbrapa.sensor drite-sensor shiu.Tempomat.larje fenerash.ganxh rimorkimi elektrike.drita ksenon.sendile me ngrohje.clima digitale 4 zona.xhama te zinj te … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz E-Class

  €8,000

  2010' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar30 Dhjetor 2020, Mat

  6000 cc, Benzinë 226000 km  Automatike  Gri metalik 

  2010 Mercedes E350 Special Edition. With panoramic sunroof. Full option with leather seats. Excellent condition GCC specification. With full service history. Recently spent AED 18000 … 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Polo

  €1,350

  1999' Volkswagen Polo

  I skaduar15 Shtator 2020, Mat

  1000 cc, Benzinë 2028000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje pune te mir dokumentat te sapo paguara ngjyra blu mat mbyllje qendrore goma 80 prqind 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' BMW 320

  €4,500

  2004' BMW 320

  I skaduar7 Prill 2020, Mat

  4000 cc, Benzinë 248000 km  Mekanike  Gri 

  Bmw 320i benzin-gaz super gjenje look m ekonomike dhe e bukur pranohet edhe ndrrin me ndrrin cmim tjt Cmimi i padiskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz C 200

  €8,750

  2011' Mercedes-Benz C 200

  I skaduar7 Mars 2020, Mat

  Naftë 25000 km  Mekanike  E zezë 

  Blu eficenc 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Sharan

  €4,499

  2011' Volkswagen Sharan

  I skaduar6 Mars 2020, Mat

  Naftë 20000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' BMW 530

  €2,500

  2006' BMW 530

  I skaduar26 Korrik 2019, Mat

  3000 cc, Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  BMW touring se 530 DIESEL very spacious, (250bhp) AUTO, 2006 , only owner from new, fully loaded with electrics, parking sensors works sometimes, Bluetooth,cruise control,push … 

  Shto te të preferuarat

 • 1993' Suzuki Vitara

  €3,800

  1993' Suzuki Vitara

  I skaduar30 Maj 2019, Mat

  1600 cc, Benzinë 149000 km  Mekanike  E zezë 

  Suzuki vitara .Ne gjendje shum te mir dhe me sherbime te gjitha te bera.Vai filtra rrip faze amortizator te rinj.Goma 100 Perqind te reja e … 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Peugeot 206

  €2,000

  2001' Peugeot 206

  I skaduar18 Tetor 2018, Mat

  1400 cc, Benzinë 140000 km  Mekanike  Blu 

  Okazion peugeot 206 sport 2001 e sapo lyer ngjyr e vecant mat chrome.Klima,Abs,kontrroll ne timon,mbyllje me pult,full xenon me paketa origjinale,disqe 15 origjinale,goma te reja,me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz A 170

  €3,150

  2003' Mercedes-Benz A 170

  I skaduar26 Maj 2018, Mat

  Naftë 150000 km  Automatike  

  SHES MERCEDES BENZ A KLAS SUPER GJENDJE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA. ME LIBER SHERBIMESH, … 

  Shto te të preferuarat