Report This Ad!
Bookmark This

2010' Volkswagen Golf VI

€8,000
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania - 2
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania - 3
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania - 4
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania - 5
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania - 6
 • 2010 Volkswagen Golf VI in Durres, Albania - 7
Body: Sports Car - 4 doors, 5 places
Mileage: 199000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 6
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 199.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 TDI Sallon Lekure, Sensor Parkimi dhe Vetparkim, Baxha, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8000€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 20 September 2021