Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Opel Corsa

€6,500
2012' Opel Corsa photo #1
2012' Opel Corsa photo #2
2012' Opel Corsa photo #3
2012' Opel Corsa photo #4
2012' Opel Corsa photo #5
2012' Opel Corsa photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike motorrike dhe estetike. E sapo ardhur ne shqiperi nga italia ku i jan ber te gjitha sherbimet ne koh dhe te opeli ne itali. Mundesi ndrrimi

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 1 September 2023
Support Ukraine