2012' Opel Corsa photo #1
2012' Opel Corsa photo #2
2012' Opel Corsa photo #3
2012' Opel Corsa photo #4
2012' Opel Corsa photo #5
2012' Opel Corsa photo #6
6 foto

2012' Opel Corsa

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 1 Shtator 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 6Bnvw3

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Opel Corsa

Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike motorrike dhe estetike. E sapo ardhur ne shqiperi nga italia ku i jan ber te gjitha sherbimet ne koh dhe te opeli ne itali. Mundesi ndrrimi

Support Ukraine