Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2010' Volkswagen Golf VI

€8,000
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2010 Volkswagen Golf VI në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makinë sportive - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 199000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 6
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 199.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 TDI Sallon Lekure, Sensor Parkimi dhe Vetparkim, Baxha, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8000€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 20 Shtator 2021