2018' Volkswagen Tiguan photo #1
2018' Volkswagen Tiguan photo #2
2018' Volkswagen Tiguan photo #3
2018' Volkswagen Tiguan photo #4
2018' Volkswagen Tiguan photo #5
2018' Volkswagen Tiguan photo #6
6 photos

2018' Volkswagen Tiguan

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€24,900
Published 27 September 2023
Updated 23 May 2024
ID: shAxa9

Information from the owner

Age: 6 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2018' Volkswagen Tiguan

🔥2018 VW TIGUAN🔥R-LINE FULL OPTIONS 🚀
- 159 mije km ✅
- 7 Vendesh
- Motorri 2.0 Benzine
- 4Motion 4x4
- Interior lekure dy ngjyresh R-Line
- R-Line brenda dhe jashte
- Fenere LED inteligjente qe kthehen sipas kthesave dhe drita te gjata automatike
- Stopa LED
- Tavan xhami panoramik
- Kilometrazh dixhital
- Navigator i madh me Apple Carplay, Android Auto, Bluetooth, DVD etj
- AutoPilot automatik (Makina ecen vete pa prekur timonin, mban kthesat, kryen parakalime, ndryshon shpejtesine etj)
- Blind Spot Assist (trekendesha ne pasqyre)
- Collision Prevention (vete frenim ne rast rreziku)
- Kamera 360 grade (para,mbrapa,anesore)
- Impjant muzike Fender
- Sedile me ngrohje
- Sedile me memorje
- Sistem AutoParkim
- Sistem 4x4
- Start/Stop Ndezje me buton
- Hapje Mbyllje Ndezje pa celes
- Lane Assist (qendron vete brenda korsise)
- Ambient Interior Light (drita te brendshme LED)
- Drita dite LED
- Disqe 20 me goma te reja
Makina disponon te gjitha opsionet e mundshme per kete model. E gatshme per cdo prove ne gjendje perfekte.

Support Ukraine