Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Volkswagen Tiguan

€24,900
2018' Volkswagen Tiguan photo #1
2018' Volkswagen Tiguan photo #2
2018' Volkswagen Tiguan photo #3
2018' Volkswagen Tiguan photo #4
2018' Volkswagen Tiguan photo #5
2018' Volkswagen Tiguan photo #6
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

🔥2018 VW TIGUAN🔥R-LINE FULL OPTIONS 🚀
- 159 mije km ✅
- 7 Vendesh
- Motorri 2.0 Benzine
- 4Motion 4x4
- Interior lekure dy ngjyresh R-Line
- R-Line brenda dhe jashte
- Fenere LED inteligjente qe kthehen sipas kthesave dhe drita te gjata automatike
- Stopa LED
- Tavan xhami panoramik
- Kilometrazh dixhital
- Navigator i madh me Apple Carplay, Android Auto, Bluetooth, DVD etj
- AutoPilot automatik (Makina ecen vete pa prekur timonin, mban kthesat, kryen parakalime, ndryshon shpejtesine etj)
- Blind Spot Assist (trekendesha ne pasqyre)
- Collision Prevention (vete frenim ne rast rreziku)
- Kamera 360 grade (para,mbrapa,anesore)
- Impjant muzike Fender
- Sedile me ngrohje
- Sedile me memorje
- Sistem AutoParkim
- Sistem 4x4
- Start/Stop Ndezje me buton
- Hapje Mbyllje Ndezje pa celes
- Lane Assist (qendron vete brenda korsise)
- Ambient Interior Light (drita te brendshme LED)
- Drita dite LED
- Disqe 20 me goma te reja
Makina disponon te gjitha opsionet e mundshme per kete model. E gatshme per cdo prove ne gjendje perfekte.

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 27 Shtator 2023
Support Ukraine