Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Golf VII

€14,500Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
  • 2013 Volkswagen Golf VII në Tiranë, Shqipëri
I mbyllur
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 220000 km
Zhvendosje: 1600 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë metalik
Klasa e emetimit: Euro 5

1. Targa të zgjedhura 001
2. Km 220.000 e përdorur vetëm nga 1 person në Shqipëri
3. Ndezje me buton (start/stop)
4. Hapje dhe mbyllje dyersh automatike
5. Drive mode (eco, normal, individual, sport)
6. Lane Assist (ecje sipas korsisë dhe vijave të rrugës)
7. Park Assist Pilot (vetëparkim horizontal dhe vertikal)
8. Kamera Parkimi origjinale VW
9. Sistem vetëfrenimi (radar i madh në parakolp)
10. Amortizatorë sportiv (ulje/ngritje në varësi të rrugës dhe shpejtësisë si dhe ofrojnë më shumë siguri në kthesa)
11. Kambio automatike
12. Ekran i madh full touchscreen (cd, dvd, mp3,mp4, bluetooth, SD card, USB, jukebox)
13. Navigator max pro me harta 3D (bashkë me hartën e Shqipërisë)
14. Ambient light (ndriçim i brendshëm led nëpër dyer)
15. Marsha në timon +/- dhe Komanda në timon
16. Sedilje lëkure e zezë me ngrohje dhe Disqe sportive
17. Stopa te pasëm led dhe prapakolp I ri model I 2017
18. ESP, ABS, Sensor shiu, Sensor dritash, Sensor gomash, Limitator shpejtësie, Pasqyra me palosje, Kondicioner klima bizonale etj etj…
Taksa dhe Siguracion të paguar deri në Gusht 2020, Vaj dhe Filtra të sapo ndërruara, Rrip Faze I ri, Pompë Uji e re, Volant dhe Freksion I ri, Paketë Kamio Megatronic e re me 2 vite garanci tek Porsche Albania, Amortizatorët e pasëm të rinj me 2 vite garanci tek Porsche Albania. Të gjitha shërbimet e bëra në kohën e duhur dhe të shoqëruara me faturat përkatëse.

Çmimi: 14.500 € pak I diskutueshëm
Cel: 068 20 41 464

Shiteni Makinën Tuaj