2012' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 28 Tetor 2023
Përditësuar 7 Korrik 2024
ID: cvMMyu

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 220

🚘 MERCEDES BENZ C 220
⛽️ Naft
⚙️ Kambio Automat
🛣 228,000 Kilometra (Me Liber Sherbimi)
🗓 Viti 2012
🧾 Me dogane te paguar
AMG  Panorama
Timon me memorje
Start stop,fiket ne trafik
Pasqyra me palosje Fenere bixeno
Disqe alumini titan 18,Goma te reja ,Komando timon ,Kondicioner ,Pilot automatik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin..
Super mjet
🏷 Cmimi : 12,500 € i diskutushem
📍 Adresa : Kombinat Tirane

Support Ukraine