Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 220

€12,500
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

🚘 MERCEDES BENZ C 220
⛽️ Naft
⚙️ Kambio Automat
🛣 228,000 Kilometra (Me Liber Sherbimi)
🗓 Viti 2012
🧾 Me dogane te paguar
AMG  Panorama
Timon me memorje
Start stop,fiket ne trafik
Pasqyra me palosje Fenere bixeno
Disqe alumini titan 18,Goma te reja ,Komando timon ,Kondicioner ,Pilot automatik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin..
Super mjet
🏷 Cmimi : 12,500 € i diskutushem
📍 Adresa : Kombinat Tirane

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 28 October 2023
Support Ukraine