2012' Audi Q5 photo #1
2012' Audi Q5 photo #2
2012' Audi Q5 photo #3
2012' Audi Q5 photo #4
2012' Audi Q5 photo #5
2012' Audi Q5 photo #6
6 foto

2012' Audi Q5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€15,500
Publikuar 6 Dhjetor 2023
Përditësuar 7 Qershor 2024
ID: jlEykO

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi Q5

🚘 AUDI Q5
🛞 QUATTRO 4X4
⛽️ 2.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 7G
🛣 195,000 Kilometra
🗓 Viti 27/12/2012 (Modeli Ri)
🧾 ME DOGANE TE PAGUAR + Mundesi Targimi
🇮🇹 IMPORTUAR NGA ITALIA 🇮🇹
Fener&Stopa LED ,Pilot Automatik ,Tapiceri Cop+Lekure S-Line, Navigator ,Kondicioner Klima ,CD AUX ,Pasqyra me palosje ,Xhama te Zinj Mbrapa ,Xhama elektrik.
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 15,490€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Perball Kompleksit 'LOKU')

Support Ukraine