2012' Audi Q5 photo #1
2012' Audi Q5 photo #2
2012' Audi Q5 photo #3
2012' Audi Q5 photo #4
2012' Audi Q5 photo #5
2012' Audi Q5 photo #6
6 photos

2012' Audi Q5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€15,500
Published 6 December 2023
Updated 7 July 2024
ID: jlEykO

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Audi Q5

🚘 AUDI Q5
🛞 QUATTRO 4X4
⛽️ 2.0 NAFTE
⚙️ Kambio AUTOMAT 7G
🛣 195,000 Kilometra
🗓 Viti 27/12/2012 (Modeli Ri)
🧾 ME DOGANE TE PAGUAR + Mundesi Targimi
🇮🇹 IMPORTUAR NGA ITALIA 🇮🇹
Fener&Stopa LED ,Pilot Automatik ,Tapiceri Cop+Lekure S-Line, Navigator ,Kondicioner Klima ,CD AUX ,Pasqyra me palosje ,Xhama te Zinj Mbrapa ,Xhama elektrik.
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
🏷 Cmimi : 15,490€
📍 Adresa : Mëzez ,Tirane (Perball Kompleksit 'LOKU')

Support Ukraine