2010' Volkswagen Sharan photo #1
2010' Volkswagen Sharan photo #2
2010' Volkswagen Sharan photo #3
2010' Volkswagen Sharan photo #4
2010' Volkswagen Sharan photo #5
2010' Volkswagen Sharan photo #6
6 foto

2010' Volkswagen Sharan

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,900
Publikuar 30 Nëntor 2023
Përditësuar 22 Korrik 2024
ID: uKXFP1

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Volkswagen Sharan

VOLKSVAGEN SHARAN 1.8 TURBO BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR,
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ, ME KAMJE AUTOMATIC
CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL, SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA, SEDILJE ME NGROHJE
GJENDJE PERFEKTE

Support Ukraine