Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volkswagen Sharan

€8,900
2010' Volkswagen Sharan photo #1
2010' Volkswagen Sharan photo #2
2010' Volkswagen Sharan photo #3
2010' Volkswagen Sharan photo #4
2010' Volkswagen Sharan photo #5
2010' Volkswagen Sharan photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

VOLKSVAGEN SHARAN 1.8 TURBO BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR,
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ, ME KAMJE AUTOMATIC
CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL, SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA, SEDILJE ME NGROHJE
GJENDJE PERFEKTE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 November 2023
Support Ukraine