Gjeni Makinat 

Toyota

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Toyota Corolla Verso

  €4,500

  2003' Toyota Corolla Verso

  16 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Toyota Corolla Verso Makinë ideale për familje me fëmijë, për qytet dhe për udhëtime të gjata. Me 2 sediljet e pasme që kthehen sexholino për ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,200

  2007' Toyota Rav 4

  13 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  SHES TOYOTA RAV4 NAFTE.FULL OPTION,LEKURE E ZEZE,NDEZJE ME GISHT,NAVIGATOR I MADH,SENSORE,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL ETJ.ME DOGANE TE PAGUAR.MAKINA ESHTE SHUME E PASTER NGA CDO ANE.PER ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Yaris

  €4,300

  2008' Toyota Yaris

  13 Korrik 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Shes toyota yaris..1.4 naft ne gjendje shum te mir..sapo ardhur nga italia me Dogan te prer dhe esht gati per targa...per me Shum info kontakt ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Toyota Rav 4

  €7,600

  2008' Toyota Rav 4

  11 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Toyota Avensis Verso

  €4,300

  2003' Toyota Avensis Verso

  10 Korrik 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  -Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D Diesel....-VitProdhim;Fund 2002...-Makina Posedon Kto Opsione Si;Kambio Manuale,Xhama/Pasqyra Elektrike,Kompjuter Bordi(Radio/Cd/Aux),Komanda Ne Timon,KlimaTronik Me 2 Zona(Para/Mbrapa)....-SapoTarguar->Taksa/Siguracion->06/05/2020,,,,,-Ndrrim I Mundshem!!!!!! 

  Shto te të preferuarat

 • €5,000

  2005' Toyota Corolla

  9 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  Blu 

  AUTO999 TOYOTA COROLLA 1.4 D4-D VITI 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Blu e erret metalixato Kamjo......: automatike Ftohja.....: Klima Viti Prodhimit....... 31.08.2005 Fuqia KW..: 66 kw ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €5,000

  2005' Toyota Corolla

  9 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  Gri 

  AUTO999 TOYOTA COROLLA 1.4 D4-D VITI 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri e erret metalixato Kamjo......: automatike Ftohja.....: Klima Viti Prodhimit....... 13.07.2005 Fuqia KW..: 66 kw ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,250

  2000' Toyota Corolla

  9 Korrik 2019, Kukës

  Benzinë 15000 km  Automatike  

  Toyota carolla e vitit 2005 me dogane te paguar , motorr 1.4 nafte , me klima, sensor parkimi mbrapa ne gjendje te mire teknike me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Toyota Yaris

  €3,800

  2009' Toyota Yaris

  3 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Mekanike  E kuqe 

  Toyota Yaris New Model Motorri-1.0 Benzin 3 Pistona Kambio-Manual Viti i Prodhimit-2009 Kilometra-112 000 km + Liber Servisi Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla Verso

  €4,000

  2005' Toyota Corolla Verso

  26 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  TOYOTA CORROLLA VERSO 2.2-NAFT-VITI-05-06-I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA,E PORSA TARGUAR DOK PER 1VIT,MAK DISPONON:KONDICIONER-KLIMA,XHAMA ELEKTRIK,RADIO CD KOMANDA NE TIMON,SENSOR SHIU,ANTIFURT FABRIKE,ABS,ESP,ETJ.(MAK ESHT E SHENUAR NE LEJE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj