Gjeni Makinat 

Toyota Avensis Verso

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Toyota Avensis Verso

  €4,300

  2003' Toyota Avensis Verso

  10 Korrik 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  -Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D Diesel....-VitProdhim;Fund 2002...-Makina Posedon Kto Opsione Si;Kambio Manuale,Xhama/Pasqyra Elektrike,Kompjuter Bordi(Radio/Cd/Aux),Komanda Ne Timon,KlimaTronik Me 2 Zona(Para/Mbrapa)....-SapoTarguar->Taksa/Siguracion->06/05/2020,,,,,-Ndrrim I Mundshem!!!!!! 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Toyota Avensis Verso

  €4,350

  2003' Toyota Avensis Verso

  I skaduar10 Shtator 2018, Fier

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Shes toyota avensis verso 2.0 naft 4+1 manual viti 2003 ne gjendje shume te mire me 208 000 km origjinale kondicioner 6airbag abs radio cd ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Avensis Verso

  €5,200

  2005' Toyota Avensis Verso

  I skaduar24 Shkurt 2018, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR MOTORR 200 NAFTE D4D ME 207000 KM ORIGJINALE TE VETAT ME LIBER SIRVISI NE GJENDJE PERFEKTE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Toyota Avensis Verso

  €3,200

  2002' Toyota Avensis Verso

  I skaduar7 Nëntor 2017, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  TOYOTA AVENSIS VERSO 2.0 NAFTE,VITI 2002,FULL KLIMA NE 6 SERDILET,XHAMA ELEKTRIKE,TELEVIZOR NE BORD ME USB,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj