Toyota

2006' Toyota Yaris

€3,700

2006' Toyota Yaris

2 October 2022, Tirane

Diesel 200000 km  Manual  Black 

Mjeti ka gjendje perfekte dhe sapo ardhur dhe sapo targuar 

Bookmark This
2007' Toyota Auris

€4,800

2007' Toyota Auris

1 October 2022, Tirane

Diesel 180000 km  Manual  Grey 

Shitet toyota auris vp-07 motor 1.4 nafte 

Bookmark This
2008' Toyota Yaris

€4,200

2008' Toyota Yaris

30 September 2022, Tirane

Diesel 170000 km  Manual  Red 

Toyota yaris 

Bookmark This
2009' Toyota Rav 4

€7,300

2009' Toyota Rav 4

29 September 2022, Tirane

Diesel 200000 km  Manual  Grey 

Toyota rav 4 2.2 naft viti 2009 220 mije km 

Bookmark This
2016' Toyota Tundra CrewMax

€16,520

2016' Toyota Tundra CrewMax

28 September 2022, Korce

5733 cc, Petrol 38027 km  Automatic  Black metallic 

Clean, smooth run 2016 Toyota Tundra 5.7L V8. No accident recorded, original paint, low mileage, no scratches, no engine problem, this is a buy and … 

Bookmark This
2021' Toyota Highlander XSE

€30,000

2021' Toyota Highlander XSE

28 September 2022, Korce

3566 cc, Petrol 13688 km  Automatic  Black 

Clean, smooth run 2021 Toyota Highlander 3.5L V6. No accident recorded, original paint, low mileage, no scratches, no engine problem, this is a buy and … 

Bookmark This
2013' Toyota Rav 4

€16,900

2013' Toyota Rav 4

24 September 2022, Tirane

Diesel 85000 km  Automatic  White 

Prodhuar ne Japoni ne 11/2013. Blere me 0km tek Toyota Albania ne 06/2014 me fature 35.000Euro Rav4 IV 2.2 CAT 4x4 Luxury Edition. 1 pronar … 

Bookmark This
2006' Toyota Corolla

€5,000

2006' Toyota Corolla

18 September 2022, Durres

Diesel 170000 km  Automatic  Grey 

SHITET TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE 2006 I SAPO TARGUAR NE KORIKTE 2022 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE VAJ FILTRA BATERI TE SAPO … 

Bookmark This
2007' Toyota Auris

€5,000

2007' Toyota Auris

18 September 2022, Durres

Diesel 180000 km  Manual  

SHITET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2007 I SAPO TARGUAR NE KORIK 2022 VAJ FILTRA BATERI TE SAPO NDRUARA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE … 

Bookmark This
2007' Toyota Yaris

€3,800

2007' Toyota Yaris

12 September 2022, Durres

Diesel 170000 km  Manual  Grey 

Toyota yaris 1.4 nafte 

Bookmark This
Support Ukraine