Gjeni Makinat 

Toyota Starlet

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1995' Toyota Starlet U shit flm.

  €300

  1995' Toyota Starlet U shit flm.

  I skaduar20 Korrik 2017, Berat

  Benzinë  Mekanike  E kuqe 

  U shit flm. 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Toyota Starlet

  €300

  1995' Toyota Starlet

  I skaduar5 Korrik 2017, Berat

  1300 cc, Benzinë  Mekanike  E kuqe 

  Shitet toyoto starlet per pjes kembimi letra i ka te mbaruar...viti prodhimi 1995. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj