Gjeni Makinat 

Toyota Yaris

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Toyota Yaris

  €2,999

  2007' Toyota Yaris

  29 Maj 2020, Fier

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN-Sapo Ardhur nga ZVICRA -Me dogane te paguar-2999 Euro-Cel:0695434184 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Toyota Yaris

  €4,700

  2009' Toyota Yaris

  27 Maj 2020, Durrës

  Naftë 10000 km  Automatike  E zezë 

  E gacme per cdo lloj prove me dogon te PAGUARA gati per targa 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Yaris

  €3,500

  2007' Toyota Yaris

  26 Maj 2020, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Cmimi 3500 euro i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Toyota Yaris

  €5,400

  2011' Toyota Yaris

  23 Maj 2020, Fier

  Naftë 140000 km  Automatike  E kuqe 

  E gatshme per cdo lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Toyota Yaris

  €4,400

  2006' Toyota Yaris

  20 Maj 2020, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  E gjelbër 

  Toyota yaris 1.4 Naft Automat.Viti 2006.sapo ardhure me Dogane te paguare.shum e paster.dhe shume.Ekonomike 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Toyota Yaris

  €3,900

  2009' Toyota Yaris

  13 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 130000 km  Mekanike  

  Tel 0682973679 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Toyota Yaris

  €3,600

  2009' Toyota Yaris

  12 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 130000 km  Mekanike  

  0682973679 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Yaris

  €3,800

  2007' Toyota Yaris

  12 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Tel 0689099222 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Yaris

  €3,500

  2007' Toyota Yaris

  12 Maj 2020, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Cmimi:3500 euro i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Toyota Yaris

  €3,500

  2007' Toyota Yaris

  11 Maj 2020, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Mekanike  

  Tel 0685010908 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj