Gjeni Makinat 

Toyota Corolla

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Toyota Corolla

  €4,000

  2005' Toyota Corolla

  14 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Toyota Corolla 1.4 naft Automat viti 2005 . Mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e reja .abs .klima.airebek. xhama elektrik.pasqyra elektrike.navi.pasqyra antiverbuse tapiceri perfekte dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,000

  2005' Toyota Corolla

  14 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat e sapo ardhur me dogane te pagume . Mjeti ka gjendje perfekte ka . Abs. Esp. Vcs. Navi. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,300

  2005' Toyota Corolla

  2 Mars 2020, Vlorë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Çmimi 4300 euro Nuk bej Nderim. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,700

  2005' Toyota Corolla

  16 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 75000 km  Automatike  

  Cmimi 4700€,me dogane,i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,300

  2005' Toyota Corolla

  1 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Toyota Corolla 1.4 2005 Nafte AutomatikeToyota CorollaMotorr 1.4 Nafte D4DKamjo AutomatikeViti 11.03.2005Xhama elektrikPasqyra elektrikeRadio CDKlimagoma ne gjendje shum te mire 2 celsa me pultKm :199.000 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,500

  2005' Toyota Corolla

  26 Janar 2020, Tiranë

  1400 cc, Naftë 220000 km  Automatike  Gri 

  Veture 5 vendeshe, me 5 dyer. Sensor shiu. Automatike,tronik,klima.Gomat e reja. Letrat e paguara deri ne muajin Gusht. Ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,600

  2005' Toyota Corolla

  19 Janar 2020, Fier

  Naftë 150000 km  Automatike  

  PER ME SHUM INFO NR TEL 0698622144 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Toyota Corolla

  €3,750

  2006' Toyota Corolla

  6 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  SHES TOYOTA CORROLA ME NAFT CAMBIO MANUALE FULL OPTION MAKINA PREZANTOHEN NE GJENDJE PERFEKTE NGA CDO ANE.GOMA TE REJA.ME DOGAN TE PAGUARA. PER ME SHUME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Toyota Corolla

  €3,900

  2006' Toyota Corolla

  I skaduar24 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Toyota Corolla 1.4 naft viti2006. Manuale mjeti ka gjendje perfekte. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Toyota Corolla

  €4,300

  2005' Toyota Corolla

  I skaduar22 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Toyota Corolla 1.4 NAFT viti 2005 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit . Targat i ka ne bagazh te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj