Gjeni Makinat 

Makinat në Krujë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mercedes-Benz A 160

  €4,000

  2006' Mercedes-Benz A 160

  I skaduar22 Tetor 2017, Krujë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Ne gjendje shume te mire , goma te reja . Shume ekonomike .sapo ardhur me dogane .cmimi diskutueshem . 

  Shto te të preferuarat

 • €9,000

  2005' Mercedes-Benz CLS 350

  I skaduar4 Tetor 2017, Krujë

  Benzinë 180000 km  Automatike  E zezë 

  shitet cls benzine motorr 350 me letra te paguara deri ne qershor 2018 sensor shiu sensor parkimi para mbrapa sendile me nxemje ftohje navi TV ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Fiat Punto

  €1,800

  2003' Fiat Punto

  I skaduar27 Shtator 2017, Krujë

  1200 cc, Benzinë 189000 km  Mekanike  Gri 

  shitet vetura e ardhur nga italia me dogane te paguar me te gjitha sherbimet e bera asnje sherbim per te bere\r\nkemi nderruar gomat, freksjonin e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Scenic

  Të diskutueshme

  2004' Renault Scenic

  I skaduar18 Shtator 2017, Krujë

  1900 cc, Naftë 280000 km  Mekanike  Gri 

  shitet Renault scenic i perdorur i ardhur nga jashte shtetit me dogane te paguar viti 2004\r\nsapo i eshte nderruar turbina \r\njane nderruar vaj dhe filtrat\r\nkemi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Land Rover Discovery

  €4,400

  2000' Land Rover Discovery

  I skaduar9 Shtator 2017, Krujë

  2500 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  

  shitet Landrover discover me letra te paguara deri me fund te vitit 2017 me gjendje te mire dhe mbajtur mire ndodhet ne superstraden fush Kruje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' BMW 320

  €2,600

  2001' BMW 320

  I skaduar31 Korrik 2017, Krujë

  200 cc, Naftë 19700 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Citroen C5

  €1,700

  2001' Citroen C5

  I skaduar31 Korrik 2017, Krujë

  2000 cc, Naftë 2670 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Polo

  €1,800

  2003' Volkswagen Polo

  I skaduar15 Korrik 2017, Krujë

  75 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz A-Class

  €1,200

  1999' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar30 Qershor 2017, Krujë

  1600 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  Cmimi 1200 euro, i diskutueshem. Mund te nderrohet me makine kambio automat 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Fiat Punto

  €350

  1994' Fiat Punto

  I skaduar12 Qershor 2017, Krujë

  900 cc, Benzinë 248894 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje Pune te Mire 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj