Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz E 200

€4,500
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #1
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #2
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #3
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #4
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #5
2004' Mercedes-Benz E 200 photo #6
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shes Mercedes Benc C203 viti 2004 kamjo manuale motorr 200Evo ne gjendje Shum te mir motorrike dhe xhenerike .ska nevoj per as ni sherbim .esht e majtun si makin ka 267mi km .disponon kondicioner komando ne timon pilot automat xhama elektrrik .cmimi 4500€ i pa diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • KrujĂ«
  • 1 Tetor 2023
Support Ukraine