Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz GLK 220

€11,900
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto
I skaduar
10 muaj, 4 javë më parë
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Ardhur nga Zvicra Si e re ( Sapo Doganuar )
GLK 220 Cdi Sport 4 MATIC BlueEFFICIENCY
Makina ka keto specifika :
Viti: 08.2010
Motorri : 220 Diesel ( 170 HP )
Kilometra: 178.000 ( me liber sherbimesh )
Kambio : 7G Tronic 4x4
2 Çelsa
Panorama
Komanda ne Timon
Fener Xenon
Marshe ne Timon f1 (+/-)
Sistem Audio “Harman Kardon”
Buton C/S/M
Sedilje me ngrohje
Sensor Parkimi
Pedale Sport
Tempomat
ESP
Goma R17 Brigestone 4x4
Ac/Klima
Voice Command
Mp3/AUX/Bluetooth/CD
Xhama te zinj
Sallon lekure shum i paster
Konsumi mesatar per 100km
5.8 - 6.8L/100km
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike ashtu dhe vizuale , e sapo ardhur nga Zvicra .
Cmimi : 11’900 ( Jo Nderrime )

Jimmy’s Auto Garage

Support Ukraine