Gjeni Makinat 

Makinat në Krujë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Rover 200

  €3,000

  1999' Rover 200

  I skaduar24 Shtator 2018, Krujë

  2000 cc, Naftë 215 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Opel Corsa

  €2,700

  2003' Opel Corsa

  I skaduar29 Korrik 2018, Krujë

  1200 cc, Benzinë  Automatike  Gri 

  Makine e rregullt, e mbajtur. Me dokumenta te rregullta te paguara ne prill 2018 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Golf

  €5,300

  2007' Volkswagen Golf

  I skaduar19 Korrik 2018, Krujë

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  Shes volkvagen golf 1.9 nafte automatik viti 2007 me sensor me sentile me te nxeme me sesor mrapa me dogan i ardhur nga gjermania 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz C-Class

  €8,800

  2007' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar18 Korrik 2018, Krujë

  2200 cc, Naftë 222000 km  Automatike  

  C klas viti 2007 naft automatik sensor para dhe mbrapa baxho sendilje me ngrohje me tako mbrapa pasqyra me te mbyllme me dogan i ardhur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz 270

  €5,300

  2003' Mercedes-Benz 270

  I skaduar17 Maj 2018, Krujë

  2700 cc, Naftë 166000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet per arsye mos pordorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Peugeot 307 Shitet

  €2,200

  2002' Peugeot 307 Shitet

  I skaduar6 Maj 2018, Krujë

  Naftë  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • €7,000

  2004' Mercedes-Benz ML 270

  I skaduar17 Nëntor 2017, Krujë

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Shitet : ML 270 naft viti prodhimit 2004 full optional 6+1 gjendje shum te mir xhenerike e motorrike 4x4. Me letra te paguara deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Audi A4

  €65,000

  2006' Audi A4

  I skaduar16 Nëntor 2017, Krujë

  2100 cc, Naftë 210000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €4,200

  2004' Volkswagen Touran

  I skaduar30 Tetor 2017, Krujë

  Naftë 20000 km  Mekanike  Gri 

  tourani ne gjendje shum te mir sapo ka ardhur nga Gjermania ngjyre gri e hapur 200 nafte 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz E 320

  €7,000

  2008' Mercedes-Benz E 320

  I skaduar23 Tetor 2017, Krujë

  Naftë 250000 km  Automatike  E kuqe 

  Ne gjendje shume te mire , 320 v6 evo 2008 AVANTGARDE nuk e kap taksa luksit dokumentat deri ne fund te marsit . Makina ndodhet ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj