Gjeni Makinat 

Makinat në Krujë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Mercedes-Benz E 200

  €7,500

  2008' Mercedes-Benz E 200

  I skaduar13 Gusht 2019, Krujë

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Mercedes-benz E 200 EVO AVANGARD, viti dhjetor 2007, sediljet me ngrofje dhe memorie, navigator me program shqip, automat, abs,esp, clima me 2 zona, sensor parkimi, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €3,000

  2004' Volkswagen Golf

  I skaduar2 Gusht 2019, Krujë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet golf 5 me nafte 1.9 sapo ardhur ne gjedje te mire ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km 1 perball karburant kastratit 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Fiesta

  €2,900

  2006' Ford Fiesta

  I skaduar15 Korrik 2019, Krujë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Ford fiesta, viti 2006, 1.6 nafte, airbag,abs, cd pleyer me komanda tek timoni, xhamat&pasqyrar elektrike, condicioner, kompjuter bordi, goma te reja etj, makina esht ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Fiesta

  €2,200

  2006' Ford Fiesta

  I skaduar15 Korrik 2019, Krujë

  Benzinë 160000 km  Mekanike  

  Ford fiesta 1.2 benzine, viti 2006, airbag, abs, clima dixhitale, xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, cd pleyer me komanda tek timoni, hapje mbyllje me buton tek ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Opel Astra

  €3,500

  2006' Opel Astra

  I skaduar13 Korrik 2019, Krujë

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Opel astra viti fundi 2006, 1.7 nafte, 10 airbag, abs, esp, sport, cd pleyer origjinale me komanda tek timoni, hapje mbyllje me buton tek celsi, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2002' Ford Fiesta

  I skaduar4 Korrik 2019, Krujë

  1400 cc, Naftë 189000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Opel Astra

  €1

  1996' Opel Astra

  I skaduar4 Korrik 2019, Krujë

  1600 cc, Benzinë 177030 km  Automatike  

  Në gjendje të shkëlqyshme pune,\\r\\nËshtë me kamje Automat, me karburant Benzine dhe shumë ekonomike.\\r\\nËshtë e përdorur për përdorimi vetjak, një ose dy her në muaj.\\r\\nËshtë ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Bora

  €2,300

  2001' Volkswagen Bora

  I skaduar27 Maj 2019, Krujë

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  VW bora 1.9 t(di) nafte,6 marsha 4 motion,disje alumini 16,pasyre xhama elektrik,makina eshte e paster si nga mbrenda dhe nga jash 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Ford Furgon

  €2,900

  1996' Ford Furgon

  I skaduar25 Maj 2019, Krujë

  2400 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  Blu 

  Ford transit , transport mallrash , kondicioner , cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Alfa Romeo Alfa 145

  €1,000

  2000' Alfa Romeo Alfa 145

  I skaduar15 Mars 2019, Krujë

  1400 cc, Benzinë 2000000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet(ndrohet me makin me portobagazh+ - diferencen) alfa1.4 benzin sherbime te bera me letra deri ne shkurt 2019 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj