Gjeni Makinat 

Makinat në Krujë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Alfa Romeo Alfa 156

  €2,000

  2003' Alfa Romeo Alfa 156

  17 Nëntor 2020, Krujë

  Naftë 25000 km  Mekanike  

  0683075224 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Touran

  €4,500

  2004' Volkswagen Touran

  6 Tetor 2020, Krujë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Shitet touran i sapo ardhur me dogane te paguar,Makina esht e sapo ardhur nga Franca,ka navi cd komando timon kompjuter bordi,dritat xenon,klima digitale,xhama te zinje … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 3

  €3,500

  2006' Mazda 3

  6 Tetor 2020, Krujë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Mazda e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mire dhe e mbajtur mire,Makina esht full extra ne llojin e saj,km origjinale me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Smart Forfour

  €1,999

  2004' Smart Forfour

  6 Tetor 2020, Krujë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  

  Shitet smart I sapo ardhu nga gjermania shum Ekonomik me dogane Ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km 1 ngjitur me karburant kastratin jo ndrim 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Golf

  €5,500

  2009' Volkswagen Golf

  5 Tetor 2020, Krujë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Shitet golf 6 ne gjendje t emote dhe I mbajtur mire me sensor parkimi para mbrapa vet parkim,kamio manuale 6 marsha,motorr 2.0 me 1 bosht … 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz C 180

  €3,000

  2003' Mercedes-Benz C 180

  4 Tetor 2020, Krujë

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  Shitet c clas i sapo ardhur nga gjermania 180 compresor ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km1 ngjitur me karburant kastratin jo ndrrim makina ka … 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Audi A8

  €13,900

  2011' Audi A8

  2 Tetor 2020, Krujë

  Naftë 250000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 3.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A4

  €5,999

  2007' Audi A4

  24 Shtator 2020, Krujë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Audi A4 I sapo ardhur ne gjendje te mire dhe I mbajtur mire,motorr 2.7 V 6 nafte makina esht e ardhur nga Franca me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Audi A2

  €2,000

  2000' Audi A2

  24 Shtator 2020, Krujë

  Benzinë 160000 km  Mekanike  

  Shitet Audi a2 I sapo ardhur me dogane te paguar I pershtatshem per impjant gazi,me km origjinale 162 mi,2 cels e tej ndodhet ne superstraden … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Golf

  €6,600

  2010' Volkswagen Golf

  24 Shtator 2020, Krujë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Shitet golf 6 i sapo ardhur ne gjendje te mire u paster dhe I mbajtur mire,ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km 1 ngjitur me … 

  Shto te të preferuarat