Find Cars 

Cars in Kruje

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2006' Mercedes-Benz S 320

  €11,999

  2006' Mercedes-Benz S 320

  29 May 2020, Kruje

  Diesel 60000 km  Automatic  

  Shitet S clas 320 ne pa taks luksi super gjedje Makina ka 63mi km me Liber sherbimi dhe me garanci per km mundet ta kontrolloni ... 

  Bookmark This

 • €11,000

  2008' Audi A4

  26 May 2020, Kruje

  Diesel 200000 km  Automatic  Red 

  Shitet Audi A4 ne gjendje perfekte me liber sherbimi km origjinale,2 celsa S line fabrikisht te gjitha sherbimet e bera vaj filtra e tej,ndodhet ne ... 

  Bookmark This

 • 2008' BMW X6

  €15,999

  2008' BMW X6

  26 May 2020, Kruje

  Diesel 180000 km  Automatic  

  Shitet x6 nafte 3.0 e sapo ardhur e sapo targuar makina ka xhama te zinje,sensor parkimi para mbrapa,navi tv dvd cd6,celsa 2,serdile lekure me nxemje,KM ... 

  Bookmark This

 • 2010' BMW 525

  €12,499

  2010' BMW 525

  26 May 2020, Kruje

  Diesel 160000 km  Automatic  Black 

  Shitet bmw seria 5 nafte 525 e sapo ardhur me dogane te paguar,ne gjendje te mire,Makina ka sensor shiu sensor parkimi para mbrapa,navi te madh ... 

  Bookmark This

 • 2008' Mercedes-Benz R 350

  €5,800

  2008' Mercedes-Benz R 350

  30 March 2020, Kruje

  LPG 10000 km  Automatic  Black 

   

  Bookmark This

 • 2019' Ford Ka

  €8,500

  2019' Ford Ka

  27 March 2020, Kruje

  Petrol  Manual  White 

  Shitet ford ka+, i vitit 2019, me 0 km, makina eshte akoma ne qese, full opsion, 1.2 benzin, makina sapo eshte fituar tek big market, ... 

  Bookmark This

 • €5,000

  2012' Citroen C4 Picasso

  24 March 2020, Kruje

  1600 cc, Diesel 250331 km  Manual  

  Makina eshte ne super gjendje, eshte blere ne France dhe jo ne treg.Ka nje vit qe eshte blere dhe ka letra shqiptare dhe ka bere ... 

  Bookmark This

 • €6,900

  2012' Volkswagen Caddy

  24 March 2020, Kruje

  Diesel 10000 km  Manual  

  Cel 068 34 33 014 ju lutem telefonata serjoze jo humbje kohe flm. 

  Bookmark This

 • 2006' Toyota Rav 4

  €5,800

  2006' Toyota Rav 4

  Expired6 February 2020, Kruje

  Diesel 190000 km  Manual  Black 

  Shitet toyota rav4 viti 2006 motorr 2.2 naft e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar 189mije kilometra origjinale makina esht shum e paster ... 

  Bookmark This

 • €6,200

  2011' Volkswagen Caddy

  Expired1 February 2020, Kruje

  Diesel 15000 km  Manual  

  euro 5 me kualidim gjermania tyf per dy vite airbag 12 ..esp ..cd ..e tj .Makina esht e gacme per cdo lloj prove nga ana ... 

  Bookmark This

Sell Your Car