Gjeni Makinat 

Makinat në Krujë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Audi Q7

  €11,000

  2007' Audi Q7

  I skaduar22 Janar 2020, Krujë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet audi Q7 viti 2007 motorr 3.0 naft makina ka kamer mrapa sensor panoram 233mije kilometra origjinale esht full dogan e paguar esht ne super ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Mercedes-Benz 250

  €1,600

  1996' Mercedes-Benz 250

  I skaduar11 Janar 2020, Krujë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes mercedes benc 250 turbo eleganc me dokenta te prera deri me dat 2-4-2020.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike .makina esht e paster ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Touran

  €4,200

  2005' Volkswagen Touran

  I skaduar15 Dhjetor 2019, Krujë

  1900 cc, Naftë 213000 km  Mekanike  Blu 

  Me dogane 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf

  €4,000

  2006' Volkswagen Golf

  I skaduar17 Tetor 2019, Krujë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Makina me dogan te paguar viti 2006me motorr 1.9 tdi kondicioner clima serdile me ngrohie sensor parkimi etj makina full per lloin e tij nr ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Ford Fiesta

  €2,000

  2005' Ford Fiesta

  I skaduar16 Tetor 2019, Krujë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 25000 km  Mekanike  

  ford fiesta 1.2 benzine (gas) gasi i shenuar ne leje qarkullimi landi renzo viti 2005 me letra deri ne fund korrik 2020. goma te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Golf

  €3,000

  2004' Volkswagen Golf

  I skaduar1 Shtator 2019, Krujë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet golf 5 I sapo ardhur i sapo targuar ne gje dje te mire ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km 1 perball karburant kastratit 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz C-Class

  €2,700

  2000' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar30 Gusht 2019, Krujë

  220 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina ne gjendje shum te mir motorrike e gjenerike ,me taksa deri ne 29 qeshor 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz 300

  €250,000

  1999' Mercedes-Benz 300

  I skaduar17 Gusht 2019, Krujë

  Naftë 25000 km  Automatike  E bardhë 

  shes ndrroj Mercedes benc Avandgard E300 i 99 nuk e kap taksa lluksit me dokomenta te prera deri ne fund te vitit .makina esht ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz E 200

  €11,100

  2013' Mercedes-Benz E 200

  I skaduar16 Gusht 2019, Krujë

  Naftë 20000 km  Automatike  E zezë 

  Okazion E class 10. 2012 dal ne rruge 03/2014 full options sapo ardhur nga belgjika . Motorr 200 blueficent me paket amg .shum i shpejt ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz 250

  €2,200

  1999' Mercedes-Benz 250

  I skaduar15 Gusht 2019, Krujë

  Naftë 25000 km  Mekanike  E bardhë 

  shitet mercedes benc Eclas 250 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me dokomenta te prera deri ne 2020 esht me kondicioner xhama elektrrik kamje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj