Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Volkswagen Golf

€7,800
2011' Volkswagen Golf photo #1
2011' Volkswagen Golf photo #2
2011' Volkswagen Golf photo #3
2011' Volkswagen Golf photo #4
2011' Volkswagen Golf photo #5
2011' Volkswagen Golf photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

VW GOLF 6 KAMBIO AUTOMAT, 1.6 NAFT BLUEMOTION, VITI 2011, airbag,abs,esp, vet parkim, fiket ne semafor, sensor parkimi para mbrapa, sendilje me ngrohje, sensor shiu, sensor dritash, drita intelegjente qe kthehen sipas kthesave, condicioner me 4 zona, larse feneresh, bord kompjuterik, xhamat elektrik, pasqyrat elektrike + nhrohje +palosje, pasqyr antiverbuese, 4 goma te reja 100%, 2 celsa, 160 mije km, makina theksoj esht ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove, i sapoardhur nga jasht dhe i sapotarguar me letra e krejt per 1 vit, kualidim per 2 vite , cmimi 7800€ pak i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 8 Tetor 2023
Support Ukraine