Tjetër aksident, “Audi” përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës

1 vit, 9 muaj më parë - 9 Maj 2022, opinion
Tjetër aksident, “Audi” përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës
Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas informacioneve, në aksident janë përfshirë dy automjete një tip Ford” dhe tjetra “Audi A8 L”, kjo e fundi ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys.

Fatmirësisht edhe pse përplasja kë qenë e fortë, nuk ka persona të lënduar. Shkak i aksidentit dyshohet se janë bërë manovrat e gabuara në rrugë të mjetit tip “Ford”.

Support Ukraine