Aksident në Fushë Krujë, humb jetën polici i burgut

7 vjet, 6 muaj më parë - 20 Dhjetor 2016, Albeu
Aksident në Fushë Krujë, humb jetën polici i burgut
Një polic i burgut të Fushë Krujës është aksidentuar për vdekje mbrëmjen e sotme tek mbikalimi i Fushë Krujës.

Ai u përplas nga makina teksa po tentonte të kalonte rrugën. Viktima është rreth 60 vjeç, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i tij.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Shoferi i makinës që përplasi policin e burgut është larguar nga vendngjarja. 

Support Ukraine