Përmbyset autobusi me pasagjerë në Elbasan

4 vjet, 5 muaj më parë - 10 Prill 2018, Gazeta Shqiptare
Përmbyset autobusi me pasagjerë në Elbasan
Një autobus me pasagjerë është përmbysur në Elbasan në aksin drejt fshatit Gur i Zi.

Gazeta Shqiptare mëson se nga aksidenti i autobusit ka vetëm persona të lënduar dhe fatmirësisht asnjë viktimë.

Kanë qenë pasagjerët e autobusit të cilët njoftuan policinë. Në vendngjarje ndodhen uniformat blu të cilat kanë nisur hetimet për të zbardhur motivet e kësaj ngjarje.

Support Ukraine