Makina përplas 35-vjeçaren, e reja ndërron jetë në spital

7 muaj më parë - 15 Shtator 2023, opinion
Makina përplas 35-vjeçaren, e reja ndërron jetë në spital
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar ditën e djeshme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.

Policia bën me dije se një automjet me drejtues O. B., 27 vjeç ka përplasur një 35-vjeçare, e cila ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është vënë ën pranga.

“Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore arrestuan shtetasin O. B., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ditën e djeshme, në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, ka aksidentuar shtetasen M. S., 35 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë më pas, në spital”-njofton policia.

Support Ukraine