Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

3 muaj, 3 javë më parë - 7 Tetor 2022, Gazeta Shqiptare
Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës
Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Automjeti me shtetasin 44-vjeçar ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e këtij momenti.

Durrës/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në autostradën Tiranë-Durrës, një automjeti me drejtues shtetasin H. P., 44 vjeç, banues në lagjen nr. 13 Durrës, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Support Ukraine