Goditën me sende të forta 54-vjeçarin se i përplasi makinën, procedohen babë e bir

8 muaj më parë - 26 Qershor 2023, opinion
Goditën me sende të forta 54-vjeçarin se i përplasi makinën, procedohen babë e bir
Babë e birë janë proceduar në gjendje të lirë pasi kanë goditur me sende të forta një 54-vjeçar, banues në Gjirokastër.

Uniformat blu bëjnë me dije se sherri nisi pas një përplasjeje të automjeteve me dëme materiale.

Shtetasi B. A., 44 vjeç dhe djali i tij të mitur E. A., 17 vjeç, pas sherrit kanë goditur me sende të forta shtetasin K.Dh.54 vjeç.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Delvinë referuan materialet në Prokurori dhe proceduan në gjendje të lirë shtetasit B. A., 44 vjeç dhe djalin e tij të mitur E. A., 17 vjeç, pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin, për motive të dobëta (konflikt i nisur nga një përplasje e automjeteve me dëme materiale), kanë goditur me sende të forta shtetasin K. Dh., 54 vjeç, banues në Gjirokastër, tha policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Support Ukraine