Gjeni Makinat 

Makinat në Gjirokastër

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mercedes-Benz Sprinter

  Të diskutueshme

  2005' Mercedes-Benz Sprinter

  22 Mars 2019, Gjirokastër

  2200 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  E kuqe 

  Furgon sprinter 2.2 nafte CDI teper ekonomik 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz GLK 350

  €13,500

  2010' Mercedes-Benz GLK 350

  19 Shkurt 2019, Gjirokastër

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet glk 350 ne gjendje shume te mire me Goma te reja te gjitha sherbime ne kohe impianti gazi Lovato 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Scenic

  Të diskutueshme

  2000' Renault Scenic

  I skaduar25 Dhjetor 2018, Gjirokastër

  1600 cc, Elektrik 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Gjendja motorike dhe xhenerike shumë e mirë, 600cc 16 valvidha, 4 Airbag shoferi pasagjeri dhe anesor,ABS, Pasqyra dhe xhama elektrik,Kondicioner,Benzin/Gaz, Bombl e gazit te goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault

  Të diskutueshme

  2000' Renault

  I skaduar21 Dhjetor 2018, Gjirokastër

  1600 cc, Benzinë + LPG 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Gjendja motorike dhe xhenerike shumë e mirë, 1600cc 16 valvidha, 4 Airbag shoferi pasagjeri dhe anesor,ABS, Pasqyra dhe xhama elektrik,Kondicioner,Benzin/Gaz, Bombl e gazit te goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • Të diskutueshme

  2000' Renault Scenic

  I skaduar21 Dhjetor 2018, Gjirokastër

  1600 cc, Benzinë + LPG 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Gjendja motorike dhe xhenerike shumë e mirë, 1600cc 16 valvidha, 4 Airbag shoferi pasagjeri dhe anesor,ABS, Pasqyra dhe xhama elektrik,Kondicioner,Benzin/Gaz, Bombl e gazit te goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Volkswagen Golf

  €1,500

  1998' Volkswagen Golf

  I skaduar22 Shtator 2018, Gjirokastër

  1400 cc, Benzinë 199144 km  Mekanike  Gri 

  Shitet golf 4 1.4 bezin makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike disponon dokumenta te regullta siguracion casco kondicioner abs airbeg mbyllje qendrore ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi L200

  €5,500

  2000' Mitsubishi L200

  I skaduar4 Shtator 2018, Gjirokastër

  2500 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  Shitet mitsubish l200.viti 2000 2.5 diesel turbo . Me dokumenta deri ne qeshor 2019 . Per me shum info. Nr tel 0695866774. Cmimi 5500€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz CLK 230

  €3,200

  2001' Mercedes-Benz CLK 230

  I skaduar17 Qershor 2018, Gjirokastër

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Automatike  

  Shitet mercedes clk 230 kompressor benzin gaz automatik viti 2001 ka impjant nga me te miret marke BRC..ne gjendje shume te mire motorike xhenerike disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Peugeot 307

  €3,200

  2006' Peugeot 307

  I skaduar16 Qershor 2018, Gjirokastër

  2000 cc, Benzinë 142000 km  Mekanike  Gri 

  Shes Peugeot 307 CC 2.0 Benzine (ideale per impiant gazi).Eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike po ashtu edhe nga pamja vizule.Sedilje gjysem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mercedes-Benz A-Class

  €2,800

  2000' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar15 Maj 2018, Gjirokastër

  1700 cc, Naftë 112000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet vetura mercedes AClass, viti 2001, nafte, kambio automatike, sensore parkimi para/mbrapa, sedilje me ngrohje, kondicioner, ne gjendje shume te mire, km 110.000 origjinale, ardhur ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj