EMRI/ Aksident në superstradën Lezhë-Laç, përplaset motoristi! 68-vjecari transportohet me urgjencë në spital

1 vit, 4 muaj më parë - 27 Tetor 2022, Gazeta Shqiptare
EMRI/ Aksident në superstradën Lezhë-Laç, përplaset motoristi! 68-vjecari transportohet me urgjencë në spital
Nje 68-vjecar i cili po udhetonte me nje motorciklete ka mbetur i plagosur, pasi u perplas nga nje automjet.

Aksidenti ka ndodhur ne superstraden Lezhe-Lac, ne afersi te kryqezimit te Treshit.

I plagosur mbeti shtetasi Ndrec Lleshi dhe eshte derguar ne spitalin rajonal te Lezhes.

Mesohet se i lënduari ndodhet nen kujdesin e bluzave te bardha jashte rrezikut per jeten.

Support Ukraine