Makinat në Lezhë

2005' Mercedes-Benz 220

€5,000

2005' Mercedes-Benz 220

20 Shkurt 2023, Lezhë

Naftë 30000 km  Mekanike  E gjelbër 

Makima eshe ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike me letra deri ne tetor te 2023 me kualidim per dy vite deri ne 2024 … 

Shto te të preferuarat
2007' Volkswagen Caddy

€5,000

2007' Volkswagen Caddy

19 Shkurt 2023, Lezhë

Naftë 30000 km  Mekanike  Gri 

Shitet benz vito111 2.2 cdi Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike me letra deri ne tetor te 2023 kualidimi deri ne … 

Shto te të preferuarat
2003' BMW X5

€4,000

2003' BMW X5

21 Janar 2023, Lezhë

Naftë 20000 km  Automatike  E kuqe 

Shitet+ose ndrim me makin me te vogel..makina esht ne gjendje shum te mir ..me letra te sapo bera.+leje per gjama te zi per 8 vjet … 

Shto te të preferuarat
2007' Volkswagen Passat

€5,300

2007' Volkswagen Passat

25 Dhjetor 2022, Lezhë

Naftë 25000 km  Automatike  Kafe 

Shitet pasat viti 2007, nafte 2.0, automat, Ne gjendje te mire, cmimi 5300€ Nderrohet me makine me te vogel 

Shto te të preferuarat
2004' Ford Mondeo

€2,600

2004' Ford Mondeo

I skaduar20 Dhjetor 2022, Lezhë

Benzinë 25000 km  Automatike  E gjelbër 

Shitet ford mondeo 2.5 V6 benzine full option ne gjendje super te mir xhenerike mekanike dhe vizuale letra per nje vit vaj filtra sapo te … 

Shto te të preferuarat
2007' Land Rover Range Rover Sport

€7,500

2007' Land Rover Range Rover Sport

I skaduar3 Dhjetor 2022, Lezhë

Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

Shitet Range Rover 2007, ne gjendje shume te mire, nderrohet me makine me te vogel automat ose makine pune 

Shto te të preferuarat
2007' Mercedes-Benz E 280

€5,800

2007' Mercedes-Benz E 280

I skaduar14 Tetor 2022, Lezhë

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Evo 280 viti 2007 automat - baxho- sensor parkimi para mrapa- fener me larje- distrinik ( vetfrenim ) makina sapo ardhur nga jasht me dogan … 

Shto te të preferuarat
2007' Volkswagen Touran

€5,200

2007' Volkswagen Touran

I skaduar3 Tetor 2022, Lezhë

Naftë 200000 km  Automatike  Blu 

Makina eshte ne super gjendje me cdo sherbim te kryer goma te reja vaj filtra! Me dogane te paguar eshte 6+1!Faleminderit! 

Shto te të preferuarat
2008' Mercedes-Benz 220

€6,500

2008' Mercedes-Benz 220

I skaduar2 Tetor 2022, Lezhë

Naftë 200000 km  Automatike  

Makina eshte ne super gjendje e ardhe nga gjermania me dogane te paguar! Faleminderit! 

Shto te të preferuarat
2007' Audi A6

€6,000

2007' Audi A6

I skaduar30 Shtator 2022, Lezhë

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Shes Audi A6 ne gjendje prefekte e sapo ardhe nga Austria me dogane te paguar! Faleminderit! 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine