Gjeni Makinat 

Makinat në Lezhë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Volkswagen Golf

  Të diskutueshme

  1999' Volkswagen Golf

  12 Korrik 2019, Lezhë

  1900 cc, Naftë 186000 km  Mekanike  Gri 

  Makina esht pa dokumenta qe nga 10 janari i vitit 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Fiat Brava

  €3,800

  2007' Fiat Brava

  9 Korrik 2019, Lezhë

  1900 cc, Naftë 335522 km  Mekanike  Gri 

  Makina asht ne gjendje te mir si motorr dhe xhenerike letrat jan te preme deri maj 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A3

  €6,800

  2007' Audi A3

  2 Korrik 2019, Lezhë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  makines i jan ber taksa dhe siguracjon deri me 4 qershor 2020 vaj kamjes dhe filter i nderruar per 60,000 klm vaj dhe filtra motori ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Matrix

  €8,000

  2009' Hyundai Matrix

  29 Qershor 2019, Lezhë

  1600 cc, Benzinë 56000 km  Mekanike  Bronz 

  makina ne gjendje te perkryar,1.6,105 hp,goma te reja,serviset e kryera,cd player -aux, sendiljete paloshme,nderrohet, cmimi i diskutueshem, letrat e paguara, me kontaktoni ne email {censored} 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €3,300

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  17 Qershor 2019, Lezhë

  2200 cc, Naftë 240000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Land Rover Freelander

  €6,500

  2007' Land Rover Freelander

  10 Qershor 2019, Lezhë

  Naftë 15000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Land rover freelander 2 viti nentor i 2007, 2.2 nafte,197.000km, 4x4 me sistem per perzgjedhjen e terrenit ,manuale, 11 air bag, ka disa shenja.Letrat e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €3,500

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  1 Qershor 2019, Lezhë

  2000 cc, Naftë 219000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Sharan

  €3,300

  2001' Volkswagen Sharan

  1 Qershor 2019, Lezhë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet sharani 4+1 ne gjendje te shkelqyer me gomat e reja me te gjitha letrat deri ne janar 2020 me kondicioner motori ne super gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • €40,000

  2011' Mercedes-Benz CL-Class

  22 Maj 2019, Lezhë

  400 cc, Benzinë 100000 km  Automatike  E zezë 

  full opsion 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia Carens

  €2,500

  2005' Kia Carens

  12 Maj 2019, Lezhë

  Naftë 250000 km  Automatike  

  Kia Carens 2.0 nafte Ne gjendje shum te mir Me Letra deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj