E rëndë në Durrës/ Humb kontrollin e motorit, humb jetën 31-vjeçari

3 vjet, 11 muaj më parë - 16 Qershor 2020, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një 31-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në fshatin Shkallnur, në Durrës.

Mësohet se i riu me iniciale A.K ka humbur kontrollin e motorit dhe për rrjedhojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.06.2020, 19:00, në Shkallnur, duke drejtuar motorin tip "Skuter", shtetasi A.K., 31 vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Support Ukraine