Aksident në Durrës/ Drejtuesi i mjetit përplas 6-vjeçarin dhe largohet

3 vjet, 7 muaj më parë - 10 Korrik 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident në Durrës/ Drejtuesi i mjetit përplas 6-vjeçarin dhe largohet
Një aksident i rëndë është regjistruar në lagjen nr.17 në Durrës, ku ka mbetur i plagosur një 6-vjeçar.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin e mitur me inicialet A.B., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Aktualisht grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Support Ukraine