Aksident me vdekje në Durrës, makina përplas 67-vjeçarin

4 vjet, 11 muaj më parë - 6 Mars 2019, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Sukth paraditen e sotme, ku një person ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:15, në një rrugë dytësore në afërsi të mbikalimit, ku shtetasi A.S., 34 vjeç, banues në Durrës, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar shtetasin këmbësor J.P., 67 vjeç, i cili u transportua në spital, por ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Support Ukraine